Bugun...Otantik Ajans ile tanışın

Otantik Ajans Başkanı Turhan Bal: "Karınca kararınca, özgün ve yaratıcı bir reklam ajansıyız."

facebook-paylas
Güncelleme: 21-07-2023 11:44:24 Tarih: 21-07-2023 11:26

Otantik Ajans ile tanışın

 

Hakkımızda

 

Biz bütüncül disiplinin gücüne inanan,
karınca kararınca özgün ve yaratıcı bir reklam ajansıyız.

 

Doğru planlamaya dayanan yaratıcı iletişimin; ürün ve markalara kalıcı değer kattığını biliyoruz.

 

Müşterilerimizin hedef kitlesini kapsamak için, geleneksel ve yeni medyanın bütün kapsama yöntemlerini ve doğru mecraları kullanarak uyumlanabilir iletişim yapıyoruz. Özgünlüğümüz ve güvenilirliğimiz ile sürdürülebilir ilişkiler kurmayı önemsiyor; ekiplerimiz, müşterilerimiz ve paydaşlarımızla birlikte büyümek ve kazanmak hedefimiz.

 

Hizmetlerimiz

 

Ürün ve Markanın İletişim Süreçleri

 

Bilinirliği ve akılda kalıcılığı olan bir marka kimliğini oluşturmayı amaçlıyor ve markanın renkleri, fontları, logo tasarımı, slogan ve tüm görselleriyle hedeflediği kitleye ulaşması yolunda tüm unsurları tasarlıyoruz. Ürün ve markanızın rakiplerinden ayrılacağı güçlü yönleri vurguluyoruz. Bilgi ve birikim ile markanızın iletişim süreçlerini oluşturuyor, kurumsal kimliğini ve görsellerini revize ediyor ya da özgün olarak yeniden tasarlıyoruz.

 

Yeni Medyada Pazarlama ve E-ticaret Yönetimi

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ayrıntılı olarak anlıyor, tüm yeni medya pazarlama kanallarını kullanarak ürün ve markayı büyütecek, bilinirlik ve satışlarını arttıracak sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.

Sosyal medya pazarlama, e-ticaret sitesi üzerindeki geliştirmeler, danışmanlık, pazar yeri stratejileri, performans reklamları yönetimi ve sosyal medya erişim, etkileşim, trafik reklamlarının yönetimi, yaratıcı içerik geliştirme, dönüşüm optimizasyon, sosyal medya pazarlama, e-ticaret satış kanalları için strateji geliştirme, kampanya yönetimi.

 

 

Güçlü Tasarım ve Kampanyalar

 

Etkisi göze çarpan ve eyleme geçiren tasarımlar üretiyoruz. Elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerle optimize ettiğimiz bir akış ile etkisi güçlü görsel tasarımlara dönüştürüyoruz.

Logo tasarımı, web sitesi oluşturma,  broşür, föy ya da banner seti üretimi.

Yeni medya ve geleneksel medya ayırmadan hedef kitlenin zihninde iz bırakacak, ihtiyaca yanıt veren ve doğru iletişimi gerçekleştiren web siteleri, karşılama sayfaları, grafikler, kampanyalar tasarlıyoruz.

 

 

Projeksiyon Prodüksiyon İçerik Oluşturma

 

Ürün, hizmet ve markanızı öne çıkaracak projeksiyonları uygulama ve görünür kılma olmazsa olmazımız. Bu neden ile prodüksiyon ekibi yaratıcı fikirlerimizi hayata geçirmek için hazır.

Ürün, koleksiyon veya kurumsal fotoğrafları, reklam filmleri, iç iletişim filmleri, masaüstü animasyon ya da Youtube, Instagram stories, içerik videoları.

Hedef müşteri kitlenizin yeni medya dünyasında karmaşa yüklü içerik kalabalığından sıyrılan, izlenen ve geri dönüş sağlayan; ürün, hizmet ve marka bilinirliği ile satışları artıran içerikler oluşturmak için çalışıyoruz.

 

Süreç içinde, çalışmaktan mutluluk ve gurur duyarak paylaştığımız bütün projeler için, geçmişte ve bugün bizimle birlikte çalışan ürün, hizmet, markalara ve değerli iş ortaklarımıza yürekten teşekkürler.

 

 

 

 

 
Kaynak: Otantik Ajans

Editör: Otantik Ajans

Bu haber 123 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AJANS Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
GAZETEMİZ

nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI